Trekkingi zrealizowane

WŁOCHY. GÓRY SYBILLIŃSKIE
WRZESIEŃ 2020

Jesienne trekkingi we Włoszech. Tym razem wybór padł na region Marche położony nad Adriatykiem. Tutaj odwiedziliśmy Parki Krajobrazowe Conero i Frasassi. Na pograniczu Marche i Umbrii zrealizowaliśmy kilka wędrówek poprzez Góry Sybillińske.

Szczegóły »

TATRY SŁOWACKIE
LATO 2020

W tym roku ze względu na panującą pandemię wiele wypraw zagranicznych zostało odwołaneych W zamian przygotowaliśmy spontaniczny wyjazd w Tatry słowackie. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Podczas ośmiu trekkingów odwiedziliśmy najpiękniejsze i najważniejsze miejsca po południowej stronie Tatr.

Szczegóły »

TENERYFA
STYCZEŃ 2020

Sezon 2020 rozpoczęliśmy od trekkingów na Wyspach Kanaryjskich. W programie były różne rejony Teneryfy. Masyw Teno na zachodzie wyspy, zielone Góry Anaga na wschodzie oraz centralna część wyspy z wulkanem Teide.

Szczegóły »

ADRIATYK I DOLOMITY
WRZESIEŃ 2019

Kolejny już raz, wypoczynek nad Adriatykiem połączyliśmy z trekkingami w Dolomitach. Cztery trasy w różnych częściach tych gór. Odwiedziliśmy grupę Pale di San Martino, Monte Pelmo i Cadini di Misurina.

Szczegóły »

GRUZJA, SWANETIA
LATO 2019

Poraz kolejny wróciliśmy do Gruzji i jej chyba najpiękniejszego regionu, jakim jest Swanetia. Tylko z małymi plecakami przemierzymy ukwiecone przełęcze, podziwiając w tle ośnieżone szczyty Kaukazu. A wszystko to wśród tysiącletnich wież, niemyćh świadków dawnych obyczajów.

Szczegóły »

KARPATY UKRAIŃSKIE
LATO 2019

Kolejna już wyprawa w Karpaty Wschodnie na Ukrainie. Tym razem odwiedziliśmy ich najodleglejsze zakątki. W programie były Połoniny Hryniawskie, Czywczyny i Jałowiczory. Także dwie klasyczne trasy w Czarnohorze, na Howerlę i Popa Ivana.

Szczegóły »

ALPY AUSTRIACKIE
LIPEC 2019

Od kilku lat organizujemy wyjazdy na trekkingi w Aly Austriackie. Każdego roku są to inne pasma. Tym razem znowu powróciliśmy do Tyrolu, tylko w nowe pasma górskie. Były Kaisergebirge, Loferery, Leogangery, Karwendele, czy Alpy Kitzbuchelskie.

Szczegóły »

PIENINY
WRZESIEŃ 2018

Jesienne trekkingi od wielu lat realizowaliśmy w Bieszczadach. Tym razem padło na Pieniny. I chociaż na jesień było jeszcze nieco za wcześniej, to i tak było pięknie.

Szczegóły »