O nas

Biuro turystyczne

Biuro nasze mieści się w Świdnicy na Dolnym Śląsku. Jesteśmy firmą działającą legalnie na podstawie prawa polskiego i wpisani do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych.
Zajmujemy się organizacją wycieczek dla szkół, firm i klientów indywidualnych. Są to wyjazdy jedno jak wielodniowe. Wycieczki autokarowe opieramy o własny transport. Posiadamy do wynajęcia autobusy i busy turystyczne. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

O trekkingu

 

Od kilku lat specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek trekkingowych. Głównie są to wielodniowe wyjazdy w góry Europy. Zaczęło się od Alp i już co roku z dużymi grupami wyjeżdżamy w coraz to nowe pasma górskie. Bardzo rzadko powtarzamy nasze programy. Co rok przygotowujemy coś nowego, dlatego od wielu już lat mamy swoich wiernych klientów, którzy wraz z nami przemierzają coraz, to piękniejsze trasy. Większość naszych trekkingów dostępna jest dla przeciętnego piechura. Staramy się , by nasza oferta była konkurencyjna cenowo. Zapraszamy. Nie zwlekaj, dołącz do naszej szerokiej grupy turystów.

 

Troszkę o sobie

Nazywam się Piotr Żuk. Jestem właścicielem biura. Powstanie firmy zrodziło się z pasji do podróży i gór. Pewnego dnia postanowiłem połączyć zainteresowania z pracą i tak to trwa do dziś. Z różnorodnej oferty biura, zaczęły na czoło wybijać się wyprawy trekkingowe. 

Trekkingi organizuję w różnych pasmach górskich Europy, ale i poza nią. Każdą z tych wypraw przygotowuję i realizuję, (łącznie z prowadzeniem grupy) samodzielnie. Przy większych grupach pomagają mi sprawdzeni przewodnicy. Większość wypadów górskich opartych jest na moich autorskich pomysłach i przeważnie żaden z nich się nie powtarza.

W toku swojej górskiej pracy zdobyłem uprawnienia Przewodnika Sudeckiego, oraz Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA (Union of International Mountain Leader Associations).

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą, a także relacjami z imprez zrealizowanych w latach ubiegłych. Jeżeli masz ochotę podzielić się ze mną uwagami pisz na adres: kontakt@piotrzuk.pl

3
1
logo2

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób bez zgody właściciela.

Copyright

​​All photos are my property and are protected by copyright. It is forbidden to copy and use photos in any way without the consent of the owner